Agencja Copywriterska

Pisanie zawsze było i będzie naszym odruchem bezwarunkowym

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy zawodowo zajmują się tym, co kochają, również po godzinach… Pasjonują nas słowa, literatura, język polski i pisanie. Pracowaliśmy w branży reklamowej, tworzyliśmy strategie sprzedaży i znamy zasady perswazyjnego budowania komunikatów do klientów. Mamy wiedzę z zakresu e-marketingu, tworzenia i pozycjonowania stron www. Na co dzień łączymy przyjemne z pożytecznym. Obdarowujemy naszych współpracowników słowem pisanym, które pozwala im rozwijać swoje biznesy i pasje. Tobie możemy dać słowo, że otrzymasz od nas unikalne teksty w najwyższej jakości i możliwie najszybszym terminie.

Copywriting
100%
Marketing
90%
SocialMedia
80%

Poznaj nas bliżej

Tworzymy firmę z duszą za którą stoją kreatywni ludzie, którzy naprawdę chcą Cię poznać i pomóc w realizacji celów. Pisaniem zajmujemy się od zawsze – nie ma przed nami tajemnic. Jako zespół marketingowców-copywriterów realizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia, które wymagają głębokiego researchu i wiedzy o potrzebach konsumenckich.

Prawdziwy król sucharów, skutecznie miażdży wszystkie błędy gramatyczne, ortograficzne i stylistyczne. Nie odpuszcza nawet interpunkcji. Jako socjolog i marketingowiec doskonale rozumie ludzkie potrzeby, w tym potrzeby konsumentów i dzięki temu wie, w jaki sposób skutecznie na nie odpowiadać.

Referencje

Hubert Piekart

Content Manager

Chciałbyś poznać nasze realizacje w konkretnej tematyce?

Prześlemy Ci wybrane realizacje na maila